Отдых в Трускавце - Пришло идеальное время! « Готелі Трускавця «Набі»
Новини та акції
Сімейний відпочинок в Трускавці 1.07.2016

Плануючи сімейний відпочинок в Трускавці, усі, зазвичай, заздалегідь…

Читати далі...
Тустань — наскальне місто-фортеця 24.05.2016

Тустань — наскальне місто-фортеця          Мережа готелів «НАБІ»…

Читати далі...
Зоопарк Лімпопо 18.05.2016

Зоопарк Лімпопо   Відпочиваючі, що приїздять у Трускавець, крім оздоровлюючих процедур, як…

Читати далі...

ВІДПОЧИНОК В ТРУСКАВЦІ- НАСТАВ ЧАС!

ВІДПОЧИНОК В ТРУСКАВЦІ- НАСТАВ  ЧАС!

ВІДПОЧИНОК В ТРУСКАВЦІ- НАСТАВ  ЧАС!

Бажаєте  побачити сліпучу красу осені – в багрець і в золото одягнені ліси, милуватися надзвичайно красивим містечком, відчути спокійний  і тихий велич Карпатських гір, вдихнути свіже повітря, яке наповнене казкою і романтикою? Відпочити тілом і душею?

 Трускавець – це невелике, але надзвичайно красиве містечко насичене теплотою, радістю, любов’ю. Чудове його розташування – мальовнича долина в передгір’ях Східних Карпат, ніжні лісисті схили і струмки. Але головне – найчистіше карпатське повітря і надра багаті мінеральними водами. Ви побачите життєрадісне  життя на вулицях Трускавця: вуличних художників і музикантів. Завжди на пам’ять про курорт Трускавець Ви зможете сфотографуватися у професійних фотографів, придбати місцеві сувеніри, а також замовити екскурсії по відомим місцям Західної України. Кафе, ресторани, бари порадують смачною карпатською кухнею.

 

На курорті Трускавець Ви також зможете відчути всю красу комфортного відпочинку в мережі готелів «НАБІ». Вас приємно здивує  вишуканий архітектурний стиль: від класики до модерну, затишок номерів, доброзичливість і професіоналізм персоналу, смачна домашня їжа, а також доступні ціни на відпочинок у Трускавці. Мережа  готелів «НАБІ» не залишить Вас байдужим.

 

Приїздіть до нас і  відпочинок у Трускавці  залишить у Вас найпозитивніші і теплі спогади.

Знайдіть час для осінньої казки у своєму житті …